A6 Yarı Otomatik Biyokimya Analizörü
A-6 yari otomatik biokimya analizörü sık ve modern görüntüsü ile laboratuarınızı tamamlar. A-6 güvenilir çalışma, yüksek performans ve yüksek hafıza kapasitesi için gerekli modern ve kaliteli donanıma sahiptir. A-6'nın sonuçlarının doğrulugu ve stabilitesi bütün müşterilerimizi tatmin etmistir.

Dokunmatik ekrani ve test programlama menüsünden dogrudan test çalismaya geçebilme özelligi ile cihazin kullanımı kolaylaştırılmıştır.

Otomatik stand by modu lambanın kullanım ömrünü uzatır. Reverse pump özelliği ile yogun test çalışma, kalibrasyon ve QC çalişmalarinda olabilecek yanlış okutmaların ve hataların önlenmesi saglanmıştır; ayrıca bu özellik Demir ve Demir bağlama gibi çift absornas okutmaniz gereken testleri de çalışabilmenize olanak sağlar.

Dahili RS2232 çıkışı sayesinde bilgi  transferini kolayca gerçeklestirebilir, termal matrix yazicisi ile hasta sonuçlarını net ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz.

A-6 30 günlük QC sonuçalarını ve 1000'den fazla hasta kaydini hafizasında saklayabilir.

A-6 tamamen açık sistemli bir cihaz olduğu için istediğiniz reaktif kitapçıklarını ( kitleri) cihaza adapte edebilirsiniz. Kullanim klavuzundaki bilgileri kullanarak rutin bakim işlemlerini kolaylikla gerçekleştirebilirsiniz.