2001 yılında, Veteriner Hekimlik sektöründe yeni ufuklar açabilmek, ülkemizde veteriner hekimliğin dünya standartlarında yürütülmesine yardımcı olmak, yaratıcı, yenilikçi ve karlı yaklaşımlar sunabilmek hedefiyle çıktığımız bu güzel yolda doğrularımızdan ve dürüstlükten ödün vermeden emin adımlarla yürüyoruz.

Dr. Aytaç ÖZEKEN

Hakkımızda

MONDE firması 2001 yılında Dr. Aytaç Özeken tarafından Veteriner Hekimlik sektörüne kaliteli ürünler ve nitelikli hizmet sunmak; bunu da doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden yapmak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz Dünyaca kabul görmüş çok sayıda firmanın Türkiye temsilciliğini yaptığı gibi, birçok Türk firmasının da Türkiye Veteriner distribütörlüklerini yürütmekte, gerek kendi kadrosu gerekse alt bayilikleri aracılığı ile Türkiye'nin her yerinde satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Her türlü veteriner tıbbi cihaz, alet ve ekipman olmak üzere geniş bir ürün skalasına sahip olan şirketimiz, faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde anahtar teslim projeler dahil olmak üzere yüzlerce üniversite hastanesi, belediye hastaneleri ve serbest klinikte ürünlerinin kurulumunu, servis ve eğitimini tamamlamış, satış sonrasında da teknik bilgi, sarf malzeme sağlama ve destek konularında hizmetini en iyi şekilde yürütmeye devam etmiştir. Yaptığımız işler sonrası aldığımız olumlu eleştiriler ve iyi referanslar firmamızın daha da güçlenmesini ve giderek daha da faydalı çalışmalar yapmak adına cesaretlenmemizi sağlamaktadır.

Vizyon

Ürün skalamızı hergün daha da geliştirerek Veteriner Hekimlik sektöründe yeni ufuklar açabilmek, ülkemizde veteriner hekimliğin dünya standartlarında yürütülmesine yardımcı olmak, yaratıcı, yenilikçi ve karlı yaklaşımlar sunabilmek.

Misyon

İnsani değerlerden hiçbir şekilde ödün vermeden satış ve satış sonrası hizmetleri en doğru ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmek.

Strateji

  • Kalitesi ve güvenirliği hem uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından; hem de ülkemizdeki kullanıcıları tarafından kanıtlanmış ürünleri müşterilerimize sunmak.
  • * Mesleki kongre, seminer, kurs v.b. çalışmalara destek olarak veteriner hekimlerimizin mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak.